5 ve 6. Sınıf

Vadi Vera’da dersler akıllı tahta desteğiyle zenginleştirilmiş ve derinleştirilmiş içerikleriyle 9 kişilik sınıflarda işlenmektedir.

Eğitim kadromuz deneyimli, alanında uzman ve özverili öğretmenlerden oluşmaktadır. Ders içeriklerimiz okul derslerine takviye niteliğinde olup yazılı sınav haftalarında yazılıya özel hazırlık yapılmaktadır. Ayrıca yeni nesil soru çözümleriyle öğrencilerimiz, sonraki yıllarda girecekleri merkezi sınavlara hazırlanmaktadır. Öğrencilerimizin okuduklarını anlama yetilerini geliştirmek ve düzenli kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak için Türkçe öğretmenlerimiz tarafından özel olarak hazırlanan Vadi Vera Kütüphanesinden düzenli olarak faydalanmaları sağlanacaktır. Öğrencilerin haftalık ödev ve okuma kitabı takibi, alanında uzman eğitim koçu gözetiminde ve rehberliğinde yapılmaktadır. Öğrencilerin gelişim döneminde olduğu gerçeğinden hareketle çocuklarımıza psikolojik destek de sunmaktayız. Bu süreçte yaşanan aksaklıklar veya karşılaşılan eksiklikler hakkında velilerimizle sürekli iletişim halinde bulunmaktayız. Eğitim-öğretim yılı başında öğrencilerimize yönelik yapılacak olan seviye analiz sınavı ile öğrencinin seviyesine uygun öğrenmenin gerçekleşmesi sağlanacak ve seviyeye özel programlarla öğrencinin düzenli bir şekilde ilerlemesi sağlanacaktır.

5 VE 6. SINIFLAR DERS PROGRAMI

Matematik
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

Sosyal Bilgiler
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

Fen Bilgisi
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

İngilizce
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

Türkçe
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

  

Haftalık Toplam 15 saat ders
Yıllık Toplam 635 saat (Rehberlik Hizmetleri + 2 Ara Tatil Kampı + Yarıyıl Kampı ile beraber)

 

Derslerimiz; 

Hafta içi pazartesi-çarşamba veya salı-perşembe 16.00 – 17.30 saatleri arasında, Hafta sonu 1. grup cumartesi ve pazar günleri 09.00 -13.00 saatleri arasında, 2. grup 13.30- 17.30 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

Vadi Veraya Yaz
Bize Yazın
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?