7. Sınıf

Vadi Vera’da dersler akıllı tahta desteğiyle zenginleştirilmiş ve derinleştirilmiş içerikleriyle 9 kişilik sınıflarda işlenmektedir.

Eğitim kadromuz deneyimli, alanında uzman ve özverili öğretmenlerden oluşmaktadır. Ders içeriklerimiz okul derslerine takviye niteliğinde olup yazılı sınav haftalarında yazılıya özel hazırlık yapılmaktadır. Ayrıca yeni nesil soru çözümleriyle öğrencilerimizi bir sonraki yıl girececekleri LGS’ye hazırlamaktayız. Öğrencilerimizin okuduklarını anlama yetilerini geliştirmek ve düzenli kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak için Türkçe öğretmenlerimiz tarafından özel olarak hazırlanan Vadi Vera Kütüphanesinden düzenli olarak faydalanmaları sağlanacaktır. Öğrencilerin haftalık ödev ve okuma kitabı takibi, alanında uzman eğitim koçu gözetiminde ve rehberliğinde yapılmaktadır. Öğrencilerin gelişim döneminde olduğu gerçeğinden hareketle çocuklarımıza psikolojik destek de sunmaktayız. Bu süreçte yaşanan aksaklıklar veya karşılaşılan eksiklikler hakkında velilerimizle sürekli iletişim halinde bulunmaktayız. Eğitim-öğretim yılı başında öğrencilerimize yönelik yapılacak olan seviye analiz sınavı ile her öğrencinin kendi seviyesine uygun öğrenmenin gerçekleşeceği gruplara ayrılması sağlanacak ve seviyeye özel programlarla öğrencinin düzenli bir şekilde ilerlemesi sağlanacaktır.

7. SINIFLAR DERS PROGRAMI

Matematik
3 Saat + 1 Saat (Etüt)

Sosyal Bilgiler
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

Fen Bilgisi
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

İngilizce
2 Saat + 1 Saat (Etüt)

Türkçe
3 Saat + 1 Saat (Etüt)

 

Haftalık Toplam 17 saat ders
Yıllık Toplam 717 saat (Rehberlik Hizmetleri + 2 Ara Tatil Kampı + Yarıyıl Kampı ile beraber)

 

Derslerimiz;

Hafta içi pazartesi-çarşamba veya salı-perşembe 17.00 – 19.20 saatleri arasında. Hafta sonu 1. grup cumartesi ve pazar günleri 09.00 -13.00 saatleri arasında grup 13.30- 17.30 saatleri arasında yapılmaktadır.


Ayrıca denemeler sonucunda birleştirilmiş karnede yapay zekâyla tespit edilen eksik konu ve kazanımlara yönelik olarak özel ders paketi sunmaktayız.
Vadi Veraya Yaz
Bize Yazın
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?