Deneme Kulübü

Deneme kulübümüze ayrıca üye olabilirsiniz

Öğrencilerin hem okul sınavlarına hem de LGS’ye hazır olabilmesi için ölçme değerlendirme faaliyetlerini önemsiyor ve ciddiye alıyoruz.

Başarının gerçekleşmesi ve devamlılığı, öğrenilen bilgilerin sürekli olarak ölçülüp değerlendirilmesi ile sağlanmaktadır.

Uyguladığımız sınavlar yeni nesil soru tiplerini göre seçilmekte, eksik kazanımlar bu sınavlarla öğrenci bazında belirlenip tamamlanır.

5, 6, 7 ve 8. Sınıf seviyelerinde, derslerimize ait ünite konu ve kazanımlar sistemimizde hazır olup düzenli olarak güncellenmektedir. Deneme sınavından alınan puanla bir önceki yılın LGS sıralamasına eşleştirme yapılarak öğrencinin hedeflerini daha belirgin hale getirmesi sağlanmaktadır. Ayrıca birleştirilmiş karne yöntemiyle öğrencinin girmiş olduğu bütün denemelerde eksik olduğu konu veya kazanımlar belirlenir. Sonradan gerçekleşecek olan öğrenmeler de bu eksikliklerin olduğu konu ve kazanımlar üzerine inşa edilir.

Yapılan sınav uygulama sistemimiz, bağlantılı Online sayfamızda paylaşılarak öğretmen, veli, öğrenci arasında bir ağ ortamı oluşturmaktadır. Böylece öğrencilerimizin tüm gelişimi öğrenci koçu, öğretmen ve veli tarafından 7/ 24 yakından, anında takip edilmektedir.

Ayrıca yıl içerisinde ulusal sınavları da takvimimize dâhil edip, daha genel bir perspektifte öğrencilerimizin durumunu değerlendirme fırsatını buluyoruz.

Yıl boyunca 8. Sınıflar için 40, 7. Sınıflar için 20, 5 ve 6. Sınıflar içinse 15 deneme yapmayı planlamaktayız.  Talepleriniz doğrultusunda kurumumuzun sadece Deneme Kulübü hizmetinden faydalanıp öğrencinize ait nesnel verilere ulaşabilirsiniz.

Vadi Veraya Yaz
Bize Yazın
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?